Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675621

TÖÖTASAPINDADE VALMISTAJA (käsilihvmasinal)

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Saue, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 9 - 10 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 10. november 2020
Kuulutus aegub:30. november 2020

Töö kirjeldus

  • Kivist tasapindade valmistamine (käsilihvmasinal)
  • Kvaliteetse toodangu valmistamine
  • Tellimuste tähtaegne täitmine
  • Töökeskkonna heakorra ja puhtuse eest hoolitsemine

Ootused kandidaadile

  • omab ehitusalast kogemust (tisler vms.)
  • oskab heal tasemel eesti keelt
  • on ühtaegu hea meeskonnamängija, kuid võimeline töötama ka iseseisvalt
  • on kohusetundlik ja tahab teha head tööd kiiresti ja täpselt

  • tööks vajalikku väljaõpet ja huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • vahetustega tööd (I vahetus 6.10-14.10, II vahetus 14.00-22.00, töö toimub E-R)
  • töötasu vastavalt oskustele (alates 8,50€/bruto)

NB: isikliku transpordi olemasolu vajalik

Lisainfo

Vajalik on isikliku transpordi olemasolu.

Tööle asumine esimesel võimalusel!

Tööpakkumise number
#675621

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. november 2020
Kuulutus sisestati:
10. november 2020

Nerostein on 2015. aastal alustanud eelkõige graniidist, marmorist, kvartsist ja akrüülist töötasapindu tootev ettevõte. Ettevõtte juhid, müügiinimesed, tootmispersonal ja paigaldajad on pikaajalise töökogemusega omaala spetsialistid. Kolme aastaga kasvasime Põhja-Euroopa suurimaks oma valdkonna ettevõtteks. Juba 2016 aasta majandustulemuste eest sai Nerostein Äripäeva Ehitumaterjalitootjate TOPis II koha.

Vaata rohkem