Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66363

Töötajaid elektroonikatööstusesse Viimsis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Viimsis asuvasse elektroonikatehasesse vastava ala spetsialiste.

Ootused kandidaadile

  • Elektroonikaalane haridus (hariduse korvab vastav töökogemus)
  • Stensiilide, mikroskeemide või muu elektroonikaalane kogemus
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Arvutikasutamise oskus (MS Office, AutoCad)

Ettevõte pakub

  • Rahvusvahelist koolitust
  • Arengu-ja karjäärivõimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#66363