Värsked tööpakkumised

Töötajad (2) austrifarmi iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48473

Tööpakkumise number

48473

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd 2-le töötajajale austrifarmi Iirimaa idarannikul asuvale saarele. Tööülesanded on austrite korjamine ja puhastamine. Töö on niiskes keskkonnas ning saarel on väga palju vihmaseid ilmasid. Tööpäevad võivad olla pikemad kui 8 tundi. töösuhe kestab esialgu orienteeruvalt jõuludeni ning võib jätkuda järgmisel hooajal

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame valmisolekut töötada keskmiselt raskemates töötingimustes (saareelu, niiskus, keskmisest tuulisem ja jahedam ning nö väga maalähedane elu, sest saarel puuduvad suuremad linnad)

Töötajad võiksid eelistatult olla paar ning neil peaks olema inglise keele oskus. Juhul, kui austrifarmis on tööd vähem, on naisel võimalus töötada hotellis, mis kuulub samale omanikule. Samas see ei ole absoluutne nõue

Lisainfo

Iirimaa tööseadusandlus on analoogne meil kehtivaga.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. august 2005
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2005