Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58503

Töötaja keemilises puhastuses

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja tegeleb erinevate keemilises puhastuses ette tulevate töödega.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on positiivne, töös kiire ja korrektne. Kasuks tuleb varasem vastav töökogemus.

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd
  • tööalast koolitust

Lisainfo

Võimalus töötada nii täis- kui ka osalise tööajaga. Täistööaeg toimub vahetustega, vastavalt graafikule tuleb tööl olla ka puhkepäevadel. Töö võib sobida ka noorele pensionärile.

Tööpakkumise number
#58503