Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #183646

Tööstusvärvide müügitehnik

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puidutööstusvärvide müügi tehniline tugi ja järelteenindus Eesti ja Läti turul

Ootused kandidaadile

  • teadmised ja kogemus puidutöötlemise valdkonnast
  • tehniline kõrgem- või keskeriharidus, soovitavalt puidutöötlemise erialalt
  • arusaam eduka ja efektiivse B2B müügiprotsessi olemusest
  • arvutiga töötamise oskus
  • eesti ja inglise keel kõnes ja kirjas, vene keel kõnes
  • auto juhtimisoskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
  • liikuvat ja suhtlemisrohket tööd
  • rahvusvahelist suhtlemist
  • erialast täiendkoolitust

Lisainfo

  • töökoht Rapla tootmiskompleksis või Tallinna peakontoris
  • valdkonna koduleht: www.akzonobelwood.com

Tööpakkumise number
#183646