2023-08-23 14:48:55

Tööstustarvikute spetsialist (otsime naisterahvast)

CVKeskus.ee klient
Alates 1600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Kontori ja lao hübriidtöö!

Otsime oma meeskonda naisterahvast, kes registreerib arvutis saabunud tellimusi, suhtleb inglise keeles meie tarnijatega/tehastega, tegeleb meilile saabuvate tellimustega ning abistab laos (1-2 päeva nädalas) kaupade pakendamisel. Lisaks saab nõustada meie meeldivaid kliente ja leida neile sobivaid lahendusi.

Esmalt pakume ametikohta lapsehoolduspuhkuse ajaks ja koostöö sobimisel jätkame pikemalt.

Töö sisuks on tegelemine rataste ja furnituuriga, mida näeb meie kodulehelt www.artium.ee.

Ootused kandidaadile

Meie tulevane töötaja omab tehnilist taiplikust, on pühendunud enese harimisele, tahab õppida, suhtleb vabalt eesti ja inglise keeltes, on punktuaalne oma töös ja paindlik ootamatute olukordade lahendamisel.

Pakutav amet on mitmekesine, kuna on hübriid lao- ja kontoritööst. Kontoris  räägime eesti keeles.

Kasuks tuleb avatud meel ja valmidus väljaõppeks meie tootjatehases Saksamaal.

Tööaeg E-R 8-17 (sh 1 h lõunapausi).

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet
  • Mitmekesist tööd
  • Väljakutseid täis päevi
  • Häid töötingimusi ja -õhkkonda
  • Korralikku palka
  • Osaliselt kaugtöövõimalust (peale väljaõpet)