Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #76304

Tööstustarvikute müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tööstustarvikute müük
- klientide nõustamine ja lahenduste pakkumine
- kliendisuhete arendamine, uute klientide leidmine
- teenuste- ja tarvikute müügikontseptsiooni väljatöötamine

Ootused kandidaadile

- tehniline haridus
- müügioskus
- iseseisvus, avatus uuendustele

Kasuks tulevad kontaktid tööstusettevõtetes.

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast tööd, mis ei muutu rutiiniks
- tulemustest sõltuvat palka
- meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#76304