Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625458

TÖÖSTUSSEADMETE MEHHATROONIK

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 31. oktoober 2019
Kuulutus aegub:29. november 2019

Töö kirjeldus

Tööstusseadmete ja -süsteemide paigaldus, korrashoiutööd (hooldus, remont, seadmete häälestamine) puidutööstuses;
Tootmistööliste toetamine seadmete seadistamisel ja opereerimisel;
Osalemine seadmete töökindluse analüüsil ja parendusprojektides.

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus (soovitatav) ja/või töökogemust mehaanika, hüdraulika, pneumaatika alal;
Jooniste lugemise oskus;
Iseseisvus, hea suhtlusoskus ja pingetaluvus;
Täpsus, kohusetundlikkus ja vastutusvõime;
Mehhatroonika alased teadmised ja oskused.
Kasuks tuleb inglise või vene keele oskus ja soov ennast arendada.

Ettevõte pakub

Pikaajalist ja stabiilset töösuhet, ettevõtte soodustusi;
Kaasaegseid töötingimusi uues tehases;
Tööalast koolitust ja koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes;
Töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele, boonuse teenimise võimalust.

Tööpakkumise number
#625458

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2019
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2019

Quant on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub oma klientidele tehnilise korrashoiu teenust ja tuge seadmete investeeringuprojektide teostamisel.

Vaata rohkem