Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #678615

TÖÖSTUSSEADMETE MEHHATROONIK

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jüri / Aruküla, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 2. detsember 2020
Kuulutus aegub: 1. jaanuar 2021

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi kogenud mehhatroonikut. Mehhatrooniku ülesanneteks on elektimasinaid tootva tehase tööstusseadmete ja -süsteemide hooldus- ja remonditööd (sh. häälestamine). Seadmete tööprotsesside jälgimine ja nende tõrgete põhjuste väljaselgitamine ning osalemine tehniliste lahenduste väljatöötamisel ja elluviimisel.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus ja/või varasem töökogemus elektri, automaatika või mehhatroonika alal.

  • Iseseisvus, hea suhtlusoskus ja pingetaluvus.

  • Täpsus, kohusetundlikkus ja vastutusvõime.

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet, ettevõtte soodustusi.

  • Tööalast koolitust ja koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes.

  • Töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele, boonuse teenimise võimalust.

Tööpakkumise number
#678615

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2020

Quant on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub oma klientidele tehnilise korrashoiu teenust ja tuge seadmete investeeringuprojektide teostamisel.

Vaata rohkem