Värsked tööpakkumised

Tööstusseadmete elektriremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91063

Tööpakkumise number

91063

Töö kirjeldus

  • tööstuselektri- ja automaatikaseadmete korrashoid,
  • rikkeid ennetav remont
  • ja remondivajaduse kindlaksmääramine

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:

  • vähemalt keskharidust ja vastavat väljaõpet (elektriku pädevustunnistus)
  • soovitatavalt eelnevat erialast töökogemust
  • tööstuselektri- ja automaatikaseadmete tundmist
  • iseseisvust töökohustuste täitmisel ja kohusetundlikkust
  • eesti keele oskus tuleb kasuks

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, tänapäevaseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

NB! Töökoht asub Keilas.
Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga 28.jaanuariks 2007.a aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila.
Lisainfot annab Margus Rohula telefonil 5168000.

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 31.01.2007. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2007

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, kuumtsinkimise ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Keilas asuvas tehases töötab täna umbes 260 inimest.