Värsked tööpakkumised

Tööstusmaaler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114394

Tööpakkumise number

114394

Töö kirjeldus

Töökohad asuvad Eestis ja ka Soomes

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame töökogemust.

Heale töötajale pakume püsiva töökoha ja head töötingimused. Motiveeriva palga nii töökohtadele Eestis kui ka Soomes

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. august 2007
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2007

Maneo OÜ tegeleb tööliste rentimisega Soome tööstusettevõtetele. Põhiliselt on meie klientideks metalliala ettevõtted. Seetõttu otsime pidevalt oma meeskonda metalliala spetsialiste, keevitajaid, pinnakäsitlejaid jpt. Pakume oma töölistele korrektse töölepingu ja motiveeriva palga. Abistame Soomes vajalike registreeringute tegemisel ja maksukaardi saamisel. Püüame olla alati hea tööandja ja usaldusväärne partner oma klientidele.