Värsked tööpakkumised

Tööstusmaaler ja liivapritsija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155159

Tööpakkumise number

155159

Töö kirjeldus

Tööks on metalldetailide liivaprits ja värvimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame töökogemust tööstusvärvijana vedelvärvidega, kogemus liivapritsi kasutamisel. Vajalik Soome keele oskus. Autojuhiload ja sõiduvahend.

Heale töötajale pakume püsiva töökoha ja head töötingimused.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2008

Maneo OÜ tegeleb tööliste rentimisega Soome tööstusettevõtetele. Põhiliselt on meie klientideks metalliala ettevõtted. Seetõttu otsime pidevalt oma meeskonda metalliala spetsialiste, keevitajaid, pinnakäsitlejaid jpt. Pakume oma töölistele korrektse töölepingu ja motiveeriva palga. Abistame Soomes vajalike registreeringute tegemisel ja maksukaardi saamisel. Püüame olla alati hea tööandja ja usaldusväärne partner oma klientidele.