Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672813
Veebipõhine värbamine

Tööstuslike metallpindade värvija

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa

Asukoht: Saue, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 19. oktoober 2020
Kuulutus aegub:18. november 2020

Töö kirjeldus

Töökoha saamise  eelduseks on eelnev töökogemust tootmises ja metalltoodete,-pindade, -konstruktsioonide värvimise vallas

Metall detailide ja osade ettevalmistamine värvimistöödeks ja värvimine;
Värvipindade kvaliteedi tagamine ja hindamine;
Värvkatte vigade tuvastamine, nende tekkepõhjuste väljaselgitamine ja kõrvaldamine;
Värvimisjärgsed viimistlustööd;
Töökoha ja kasutatavate seadmete korrashoid ja hooldamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus tootmises
Eesti ja/või vene keele oskus

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes

Võimalust õppida ja ennast täiendada
Kaasaegne töökeskkond ja tingimused
Stabiilne töö ja kindel kuupalk
Tööandjapoolset tasuta transporti suunal Saue-Tallinn ja Saue-Paldiski
Kaugemalt tulijale (50+km) transpordikompensatsiooni
Haiguspäevade osalist kompenseerimist

Tööpakkumise number
#672813

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2020
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem