https://www.cvkeskus.ee/41823

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööstuslike elektrigeneraatorite müügi projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41823

Tööpakkumise number

41823

Töö kirjeldus

AS Tallmac on generaatorite müügi ja paigaldusega tegelenud juba viimased 10 aastat. Toome maale ja paigaldame generaatoreid sellistelt rahvusvaheliselt tuntud tootjatelt nagu Cummins ja Gesan.Meie poolt otsitava töötaja ülesandeks on AS Tallmac poolt müüdavate erineva võimsusega elektrit tootvate bensiini- ja diiselmootoritega põhi- ja varutoite generaatorite (kuni 1 MW) müügiprotsessi korraldamine alates kliendi nõudmistest lähtuva projektlahenduse pakkumisest kuni sobivate karakteristikutega toote valikuni. Samuti on tema tööülesandeks müüdavate generaatorite paigaldustööde ettevalmistamine ja nende koordineerimine, vajadusel ka generaatorite paigaldamine.Töötaja tööülesannete hulka kuulub ka generaatoritele hoolduse ja remondi korraldamine ja/või selle teostamine koostöös remondi- ja hooldusosakonnaga.Eesmärgiks on saada meie poolt pakutavate generaatorite müügist ja nende paigaldamisest optimaalsete kulutustega maksimaalne rahaline tulem.

Ametikoht on Müügi- ja turundusdivisjoni Tööriistakeskuses, kus koos juhiga on 7 töötajat.


Nõudmised kandidaadile

* vähemalt kesk-eriharidus tehnilisel alal, soovitavalt kõrgharidus (elektri-insener, elektrik või elektrik-mehaanik)
* vanus üle 28. eluaasta
* varasem kogemus elektrisüsteemide projekteerimise või praktiliste lahenduste väljatöötamise vallas
* müügitöö kogemus
* head üldtehnilised teadmised
* inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
* B kategooria juhiload
* arvutioskus (Word, Excel)
* hea suhtlemisoskus


Ettevõte pakub

* positiivne töökliima ja töövahendid
* põhipalk+tulemustasu
* koolitusvõimalusi


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2005
Kuulutus sisestati:
3. märts 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Tallmac alustas tegevust 1989. aastal ning tähistas 15. juunil oma 15. tegutsemis- aasatapäeva. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga käsitööriistu, audio- ja videotehnikat, tööstuslikke metallitöötlemiskeskusi ja keskkonnatehnikat, tagades müüdud tehnikale alati hoolduse ja vajadusel ka remondi. Olles paljude kaubamärkide maaletooja, oleme püüdnud olla abiks Eesti töötlejate/tootjate/ehitajate/ teenindajate konkurentsivõime tõstmisel, pakkudes uusimaid tasakaalustatud lahendusi nende eesmärkide saavutamiseks.

Ettevõttel on esinduspoed Tallinnas ja Tartus, tooteid on võimalik osta üle Eesti edasimüüjate kaudu. Hetkel töötab firmas 40 inimest, tööriistakeskuses 6 inimest. Vaata ka www.tallmac.ee