Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675185

Tööstuslik puhastaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kõrgsurve- ja vaakumseadmetega.

Valmisolek töölähetusteks ka väljaspool Eestit.

Ootused kandidaadile

Tehniline taip

Hea füüsiline vorm ja pingetaluvus

Vajalik on vähemalt B-kategooria juhiloa olemasolu

Hoolas suhtumine oma töösse ja tööandja varasse

Eesti või vene keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb:

Kui omad C, E - kategooria juhilube

Saksa ja inglise keele oskus suhtlustasandil

*ettevõtte tegevusega on võimalik tutvuda aadressil:

www.buchen.net

Ettevõte pakub

Stabiilset ja kindlat töökohta

Konkurentsivõimelist töötasu

Kindlustust tööandja poolt

Väljaõpet kohapeal

Toetavat meeskonda

Sportimisvõimalust

Tööpakkumise number
#675185

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
6. november 2020

Ettevõte tegeleb tööstusseadmete, elektri-ja soojusjaamade seadmete, tööstuslike torustike ja terminalide puhastamisega põhiliselt Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Valgevenes ja Saksamaal.

Vaata rohkem