Värsked tööpakkumised

Tööstusliinide tarkvaraarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87054

Tööpakkumise number

87054

Töö kirjeldus

Tööstusliinide IT-lahenduste kasutajaliideste programmeerimine.

Nõudmised kandidaadile

  • Visual Basic 2003/2005 tundmine väga heal tasemel
  • MS SQL andmebaaside kasutusoskus
  • kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus IT, tööstusautomaatika võid sidusaladel
  • hea eesti ja inglise keele oskus
  • valmidus reisimiseks, ka pikaks ajaks (kuni kuu)

Kasuks tulevad vene ja soome keele oskus, eelnev töökogemus tööstuse IT lahenduste alal, PLC programmeerimiskoskused.

Tublile kandidaadile pakume vastutusrikast ametikohta ja suurepäraseid võimalusi isiklikuks arenguks. Meie töötingimused on kaasaegsed ning firmakultuur sõbralik. Meie motivatsioonipaketi lahutamatuteks osadeks on:

  • hea töötasu ja preemiasüsteem
  • suvepäevad, jõulupeod jm üritused töötajatele ja pereliikmetele
  • peretoetused
  • perioodilised tervisekontrollid
  • täiendav kindlustus kõigile töötajatele

Lisainfo

  • Heino Teder, tel 525 3923
  • Üllar Närep, tel 513 7340

TÖÖ ASUKOHAKS ON TALLINN VÕI PÄRNU.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
29. november 2006

Stora Enso Timber on rahvusvaheline puidutööstusettevõte, mis pakub kliendikeskseid lahendusi ehitus-, puidu- ja mööblitööstustele ning puidutoodete kaubandusele kogu maailmas. Stora Enso Timberi tootmisüksused Eestis on Imavere, Näpi, Sauga ja Paikuse saeveskid ning Viljandi Liimpuit. Stora Enso Mets varustab Stora Enso Timberi tootmisüksusi palgimaterjaliga ning ettevõtte tselluloosi- ja paberitehaseid paberipuu ja puiduhakkega. Puumerkki on Stora Enso Timberi Baltikumis valmistatud toodangu ainuvolitatud müügi- ning jaotuskanal. Töötajate arv kokku on ligi 1000.