Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178673

Tööstusehituse projektijuht

Firma nimi peidetud
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhina vastutad mahuka ehitusprojekti juhtimise ja koordineerimise eest. Sinu ülesandeks on projekti kui terviku ladusa läbiviimise tagamine, sealhulgas probleemide ennetamine ning võimalike hälvete ja riskide kiire kõrvaldamine.

Nõudmised kandidaadile

  • omad tööstusehituslikku kõrgharidust
  • Sul on projektijuhi töökogemus tööstusehituse alal
  • Sind iseloomustab hea planeerimis-, analüüsi- ja algatusvõime
  • oled hea suhtleja ja meeskonnatööle orienteeritud
  • valdad eesti, vene ja inglise keelt nii kõnes kui ka kirjas

Ettevõte pakub

  • stabiilset ettevõtet ja innovaatilist keskkonda
  • eneseteostuse võimalust arenevas, professionaalses ja toetavas meeskonnas
  • vastutust ja arendavat töökogemust
  • heale projektijuhile head töötasu

Tööpakkumise number
#178673

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
22. mai 2009
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Eesti Energia on rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni teeninduseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie inikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstuse AS-i tegevusalad on energeetikaseadmete ja metalltoodete projekteerimine, valmistamine, viimistlemine ja paigaldamine. Oleme kiirelt arenev ettevõte ja meie toodangut müüakse kokku üle 30-s riigis.

Vaata rohkem