Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178673

Tööstusehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhina vastutad mahuka ehitusprojekti juhtimise ja koordineerimise eest. Sinu ülesandeks on projekti kui terviku ladusa läbiviimise tagamine, sealhulgas probleemide ennetamine ning võimalike hälvete ja riskide kiire kõrvaldamine.

Ootused kandidaadile

  • omad tööstusehituslikku kõrgharidust
  • Sul on projektijuhi töökogemus tööstusehituse alal
  • Sind iseloomustab hea planeerimis-, analüüsi- ja algatusvõime
  • oled hea suhtleja ja meeskonnatööle orienteeritud
  • valdad eesti, vene ja inglise keelt nii kõnes kui ka kirjas

Ettevõte pakub

  • stabiilset ettevõtet ja innovaatilist keskkonda
  • eneseteostuse võimalust arenevas, professionaalses ja toetavas meeskonnas
  • vastutust ja arendavat töökogemust
  • heale projektijuhile head töötasu

Tööpakkumise number
#178673