Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344477

Tööstuse lihttööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd tööstuse lihtäälisele erinevate tööülesannete täimtiseks

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikus, lojaalsus, töödistsipliinist range kinni pidamine, täpsus.

Ettevõte pakub

Töökohale vastavat ning konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#344477

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
29. mai 2014

Evo Design on rahvusvaheline mööblitootmise ning laevaehitusega tegelev ettevõtte kontoritega Eestis ning USA-s.

Vaata rohkem