https://www.cvkeskus.ee/66046

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66046

Tööstuse lihttööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoauto rehvikeskuses erinevad rehvitööd. Väljaõppe saab kohapeal.


Ootused kandidaadile

Isiklik auto tööl käimiseks, kuna asume linnapiiril. Ootame töötajalt suurt töötahet.


Ettevõte pakub

Heale töötajale tehtud tööle väärislist ametlikku tasu. Pakume töötajatele ka arenemisvõimalust edukas ettevõttes


Lisainfo

tööaeg E-R 8.00 kuni 17.00 info telefonil 50 19 195


Tööpakkumise number
#66046
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tööstuse lihttööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!