Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52807

Tööstuse lihttööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja teostab lihtsamaid töid elektroonikatööstuse tootmisprotsessis. Tingimused väga head. Töö toimub eurotasemel tehase ruumides, mis on üks osa väga suurest rahvusvahelisest ettevõttest, kelle suuremad kliendid on Skania ja Nokia.

Ootused kandidaadile

  • kiirus
  • täpsus
  • hea silmanägemine
  • hea tähelepanuvôime
  • töö tegemise soov

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
konkurentsivôimelist palka
arenemisvôimalust
soodsat einestamise vôimalust kohapeal
sootsamat transporti kodukohast tööle ja tagasi.

Lisainfo

Kôge sobilikumad kandidaadid on naised vanuses 18 - 55

Tööpakkumise number
#52807