Värsked tööpakkumised

Tööstuse lihttööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 52807

Tööpakkumise number

52807

Töö kirjeldus

Töötaja teostab lihtsamaid töid elektroonikatööstuse tootmisprotsessis. Tingimused väga head. Töö toimub eurotasemel tehase ruumides, mis on üks osa väga suurest rahvusvahelisest ettevõttest, kelle suuremad kliendid on Skania ja Nokia.

Nõudmised kandidaadile

• kiirus
• täpsus
• hea silmanägemine
• hea tähelepanuvôime
• töö tegemise soov

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
konkurentsivôimelist palka
arenemisvôimalust
soodsat einestamise vôimalust kohapeal
sootsamat transporti kodukohast tööle ja tagasi.

Lisainfo

Kôge sobilikumad kandidaadid on naised vanuses 18 - 55

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
11. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2005
Brutopalk:
Alates 30 EEK tunnis

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 72 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eestis alustasime tegevust veidi üle aasta tagasi pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.
Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle nii lühiajaliste kui pikaajaliste lepingute kaudu võimalust koguda huvitavaid kogemusi erinevatest valdkondadest!