Värsked tööpakkumised

Tööstusdivisjoni direktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114537

Tööpakkumise number

114537

Töö kirjeldus

AS Tallmac Tööstusdivisjoni ja SIA Tallmac arendamine ja kasumlikkuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

* töökogemus tööstuse/tehnika valdkonnas
* kõrgharidus
* juhtimiskogemus
* eesti ja inglise keele hea oskus
* vene keel suhtlustasandil
* müügiprotsessi tundmine

* võimalust töötada tunnustatud kaubamärkidega hea mainega ettevõttes
* kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
* erialast täienduskoolitust
* konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2007

AS Tallmac asutati 1989 aastal Tallinnas ühisettevõttena Machinery OY-ga. Hetkel töötab Tallmac Grupis üle 60 inimese ja 2006 aasta käive oli 7,5 miljonit eurot. AS-i Tallmac Tööstusdivisjon – Tallmac Industrial, on keskendunud tööstusteenindusele kogu Baltikumis. Peakontor asub Tallinnas, Läti ja Leedu turge teenindatakse tütarfirmade vahendusel keskustega vastavalt Riias ja Vilniuses. Tallmac Industrial on Cummins’i ja Klüber’i ametlik ainuesindaja Eestis, Lätis ja Leedus. Tallmac Industrial pakub Cumminsi kontserni kogu tootevalikut – diiselmootoreid, generaatoreid, varuosasid, filtreid ja määrdeaineid ning samuti teostame hooldust ja remonti Cumminsi mootoritega masinatele. Meil on tehasekoolitusega kvalifitseeritud mehhaanikud, hooldussõidukid ja diagnostikavahendid. Tööstustele pakume kõrgekvaliteetseid Klüberi määrdeaineid ja erinevate tunnustatud tootjate tihendeid, rihmasid ja laagreid. Laiendame oma tootevalikut pidevalt, et pakkuda klientidele täislahendust – soovime olla parim tööstusteeninduse koostööpartner.