Värsked tööpakkumised

Tööstusautomaatika kontrollerite ja tarvikute MÜÜGIINSENER

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 152008

Tööpakkumise number

152008

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:
• Tööstusautomaatika kontrollerite ja-tarvikute müük
• Klientide vajaduste väljaselgitamine
• Kliendisuhte edendamine ja läbirääkimiste pidamine potentsiaalsete klientidega
• Tehniline konsultatsioon

Nõudmised kandidaadile

• automaatikaalane (rakenduslik) kõrgharidus või selle omandamine
• välisseadmete, nagu andurid ja täiturid, tööprintsiipide tundmine
• hea automaatikaalane taip
• hea suhtlemisoskus
• õppimis- ja arenemisvõime
• MS Office programmide kasutamisoskus
• autojuhiload

Ettevõte pakub

• tööd rahvusvahelises arenevas ettevõttes
• meeskonnatööd ja iseseisvat otsustamist
• pidevat kokkupuudet innovatiivsete automaatikaseadmete ja -lahendustega
• täiendkoolitust
• konkurentsivõimelist töötasu
• reisimise võimalust
• paindlikku töögraafikut
• ametiauto võimalust

Lisainfo

Pakume paindlikku töögraafikut, võimalus töötada kooli kõrvalt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
15. mai 2008
Brutopalk:
Alates 13000 kuni 18000 EEK kuus

Klinkmann Eesti AS kuulub rahvusvahelisse kontserni, mis tegeleb elektrimaterjalide, tööstusautomaatika seadmete ja tarkvara hulgimüügiga ning automaatika projektlahenduste pakkumisega. Kontserni peakontor asub Helsingis, tütarfirmad Moskvas, Peterburis, Riias, Vilniuses, Kiievis ja Tallinnas. Viimase kolme aasta jooksul oleme jõudsalt arenendud ning 2007 aastal ületas kontserni käive 100 miljonit EUR.
Eesti turul tegutseb Klinkmann aastast 1993 ning on tänaseks jõudnud juhtivate elektripaigaldus-, kilbi- ja automaatikatarvikute tarnijate hulka.
Seoses tegevuse laienemisega otsime oma meeskonda uusi inimesi.