Värsked tööpakkumised

Tööstusautomaatika kontrollerite ja tarvikute MÜÜGIINSENER

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118123

Tööpakkumise number

118123

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:
• Tööstusautomaatika kontrollerite ja-tarvikute müük
• läbirääkimiste pidamine potentsiaalsete klientidega
• projektlahenduste väljatöötamine ja arendamine
• kliendisuhte edendamine
• tehniline konsultatsioon
• tootekoolituste planeerimine ja läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

• automaatika/elektrialane kõrgharidus või selle omandamine
• ülevaate omamine tööstusautomaatika seadmetest
• perifeeriaseadmete (andurid ja täiturid) tööprintsiipide tundmine
• hea tehniline taip

Ettevõte pakub

• tööd rahvusvahelises arenevas ettevõttes
• meeskonnatööd ja iseseisvat otsustamist
• projektpakkumiste koostamisel oma teadmiste/oskuste väljendamist
• olla pidevas kokkupuutes innovatiivsete automaatikaseadmete ja -lahendustega
• täiendkoolitust
• konkurentsivõimelist töötasu
• reisimise võimalust

Lisainfo

Seoses töömahu suurenemisega otsime müügiinseneri automaatika osakonda.
Võimalus töötada ka kooli kõrvalt.
Töötasu koosneb põhipalgast ja tulemustasust. Pakume põhipalka 13 000-18 000 kuus, millele lisandub hea töö korral tulemustasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2007
Kuulutus sisestati:
3. august 2007
Brutopalk:
Alates 13000 kuni 18000 EEK kuus

Klinkmann Eesti AS kuulub rahvusvahelisse kontserni, mis tegeleb elektritarvikute, tööstusautomaatika seadmete ja tarkvara hulgimüügiga ning automaatika projektlahenduste pakkumisega. Kontserni peakontor asub Helsingis, tütarfirmad Moskvas, Peterburis, Riias, Vilniuses, Kiievis ja Tallinnas. Viimase kolme aasta jooksul oleme jõudsalt arenendud ning 2006 aastal ületas kontserni käive 100 miljonit USD.
Eesti turul tegutseb Klinkmann aastast 1993 ning on tänaseks jõudnud juhtivate elektripaigaldus-, kilbi- ja automaatikatarvikute tarnijate hulka.
Seoses tegevuse laienemisega otsime oma meeskonda uusi inimesi.