Värsked tööpakkumised

Tööstusautomaatik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110453

Tööpakkumise number

110453

Töö kirjeldus

Poorbetoontoodete tehas Lääne-Virumaal Kunda lähedal vajab oma meeskonda seoses tootmisliinide kaasajastamise ja automatiseerimisega
TÖÖSTUSAUTOMAATIKUT

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Erialast kõrg- või keskeri haridust;
Oskus kasutada Siemens ja Omron tootmistarkvara;
Vähemalt B-pädevust elektripaigaldiste hooldetööde juhtimiseks;
Eelnevat töökogemust tootmisettevõtte tehnoloogiliste- ja tootmisprotsesside juhtimisel;
Head eesti-, vene- ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas.

Kasuks tuleb:
Suutlikkus keerulistes olukordades oskuslikult käituda ning valmidus taluda tekkidavõivaid tööpingeid;
Oskus ja tahe kaasa mõelda tehase tehnilise arengu probleemidele;
Isikliku auto olemasolu.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Tööd ühtses ja töökas meeskonnas;
Töötasu oskustest ja isiklikust tööpanusest lähtuvalt;
Arenemis- ja koolitusvõimalusi.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2007

Aeroc AS on poorbetoontoodete tehas, asume Lääne-Virumaal Kunda lähedal