https://www.cvkeskus.ee/52870

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52870

Tööseadusandluse aluste õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööseadusandluse aluste õpetamine.


Ootused kandidaadile

Erialase töö oskus.


Ettevõte pakub

  • Kaasaegset ja motiveerivat töökeskkonda
  • Huvitavat tööd uues arenevas ametikoolis


Lisainfo

  • Täiendav info tel. 661 8010 (TKAK õppeosakond), e-post kopliak@kopliak.tln.edu.ee

  • Kandideerimiseks vajalikud dokumendid (CV ja avaldus) palume esitada hiljemalt 24.10.2005.


Tööpakkumise number
#52870
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tööseadusandluse aluste õpetaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!