Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27350

Töörõivaüüri müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööks on töörõivaste üüriteenuse pakkumine tootmis- ja teenindusettevõtetele, erinevate töörõivamudelite tutvustamine, sobivaimate lahenduste leidmine läbirääkimiste käigus kliendiga, teeninduslepingute sõlmimine ning müügitulemuste aruandlus müügijuhile.

Ootused kandidaadile

  • Nõudmised kandidaatidele:
aktiivse müügitöö kogemus ja motivatsioon, haritus ja lai silmaring, vene keele oskus, MS Office programmide kasutamise oskus, autojuhiloa olemasolu.

  • Edukas kandidaat on kõrgetasemeliste suhtlemisvilumustega, ettevõtlik, iseseisev ja sihikindel oma tegevuste planeerimisel.

Firma pakub võimalust töötada stabiilses kõrge organisatsioonikultuuriga edukas äriettevõttes; süsteemset ning järjepidevat koolitust, kõiki vajalikke töövahendeid ja motiveerivat palgapaketti.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areerv.ee
märgusõnaga:"RÕIVAS"

Tööpakkumise number
#27350