Värsked tööpakkumised

Tööriistakaupluse müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377051

Tööpakkumise number

377051

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on klientide teenindamine kaupluses. Tutvustama klientidele kaupluse tootevalikut, demonstreerima tööriistu ja tarvikuid, pakkuma klientidele õigeid kinnituslahendusi, koostama tellimusi, vormistama arveid, tegema hinnapakkumisi, organiseerima kaupade saatmise sihtkohani, korraldama kampaaniate väljapanekud kaupluses.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui oled kiire mõtleja ja hea suhtleja, Sul on vähemalt keskharidus, eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil. Oma töös pead aitama meeskonnakaaslasi saavutamaks suurepäraseid tulemusi, kohtlema kliente kui külalisi aidates neid igal võimalikul moel. Lisaks klientide teenindamisele hoidma kaupluse korras ja korraldama kauplusesisest turundustegevust, et klientidele oleks alati meeldiv ning huvitav taas kauplusesse tulla.

Pakume motiveerivat palgasüsteemi, mis koosneb põhipalgast ja müügitulemustest sõltuvatest lisatasudest. Edukal kaupluse konsultandil on võimalus areneda liikuvaks müügikonsultandiks.

Lisainfo

Kauplus asub Tallinna bussijaama vahetusläheduses, Tartu mnt 80 sisehoovis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. mai 2015
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2015
Brutopalk:
Alates 700.00 €/kuu

Varustaja24 on ehitus- ja tootmisettevõtete varustamisele keskendunud ettevõte Meie tooteportfellis on Bosch Professional elektritööriistad, Husqvarna teemantpuurimismasinad, Fischeri kinnitusvahendid, Spit-Paslode naelapüssid, Zinga korrosioonikaitsesüsteem . Oma töös oleme keskendunud kliendi soovide täitmisele ja jooksvate küsimuste lahendamistele.