Värsked tööpakkumised

Tööriistade tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91933

Tööpakkumise number

91933

Töö kirjeldus

* Black&Decker ja DeWalt tööriistade aktiivne müügitöö
* heade kliendisuhete hoidmine ning uute klientide leidmine

Nõudmised kandidaadile

* vanust 25+ aastat
* B-kategooria juhiload
* arvuti kasutamise oskus
* eelnev müügitöö kogemus
* keskharidus ja tehniline taip
* eesti, inglise ja vene keele oskus
* ausus, kohusetundlikkus, täpsus, aktiivsus
* abivalmidus, kiire õppimisvõime, iseseisvus
* suhtlemisoskus ja võimekus läbirääkimistel

Kasuks tuleb:
* tehniline eriharidus
* soome keele oskus
* eelnev müügitöö kogemus tööriistade alal

Ettevõte pakub

* müügi- ja tootekoolitusi
* sõbralikku ja tegusat kollektiivi
* kindlat ja perspektiivikat töökohta
* põhipalka + motiveerivat tulemustasu
* tööd tunnustatud ja kvaliteetsete toodetega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2007

AS TALLMAC on tööriistade müügiga tegelenud juba 18 aastat - Eesti tingimustes suhteliselt soliidne iga. Kogu tegevusaja jooksul on meie eesmärgiks olnud pakkuda parima kvaliteediga tooteid. Tänasel päeval on meie peamiseks tegevusaladeks tööriistade, ehitus-, tööstus- ja metallitöötlemisseadmete, diiselmootorite ja generaatorite müük, loomulikult tagades müüdud tehnikale alati ka hoolduse ja remondi. Olles paljude kaubamärkide maaletooja on eesmärgiks tõsta meie klientide konkurentsivõimet, pakkudes uusimaid tasakaalustatud lahendusi nende eesmärkide täitmiseks. Siit ka meie slogan: Tallmac tagab tehnika.
Hetkel töötab Tallmac'is 47 inimest, firmal on esinduskauplused Tallinnas, Tartus ja Jõhvis, meie poolt pakutavaid tooteid on võimalik osta edasimüüjate kaudu üle Eesti. Tallmac tegutseb ka Lätis ja Leedus, kus tütarfirmade vahendusel pakume diiselmootoreid ja generaatoreid ning teostame nende hooldust ja remonti.