Tööriistade müügiesindaja VIP9

METMATUS OÜ

Tööpakkumise number

629692

METMATUS OÜ Tööriistade müügiesindaja

Töö kirjeldus

Müügiesindaja põhilised ülesanded on esindada ja müüa Hoffman Group-i tooteid üle Eesti, müügieesmärkide täitmine, toodete tutvustamine, eksponeerimine ja müümine, pidev koostöö toodete vahe- ja lõpptarbijatega ning ettevõtte juhtkonnaga, aruannete koostamine ja esitamine ning hinnapakkumiste tegemine.


Nõudmised kandidaadile

Kutsume Sind kandideerima, kui oled omandanud tehnilise hariduse või Sul on töökogemus metallitööstuses, Sul on praktiline kogemus freesijana, treialina või metallitöölisena ning Sa räägid väga heal tasemel eesti ja vene keelt, suhtlustasandil ka inglise keelt.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub Sulle vaheldusrikast tööd, väljaõpet, võimalust töötada edukas ja rahvusvahelises ettevõttes, arengu- ja karjäärivõimalusi, konkurentsivõimelist töötasu ja häid töötingimusi.Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
28. november 2019
Soovin kandideerida

Tööriistade müügiesindaja


METMATUS OÜ

CV Keskuse kliendiks on Hoffmann Group-i kuuluv Metmatus OÜ. Ettevõtte tegevuses on väga olulisel kohal klientide vajadused ja edu tänu millele on Hoffmann Group-ist saanud väga oluline rahvusvahelistel turgudel tegutseja. Hoffmann Group on Euroopa juhtiv kvaliteetsete tööriistade tootja ja vahendaja. Lisainformatsioon: www.hoffmann-group.com.

Avan ettevõtte profiili