Värsked tööpakkumised

Tööriistade ja seadmete remondimehhaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115941

Tööpakkumise number

115941

Töö kirjeldus

- Tööriistade ja seadmete defekteerimine, hooldus ja remont Tööriistakeskuses Pärnu ja kliendi juures
- Varuosade tellimine ja lao korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- eesti ja vene keele oskus
- keskharidus ja tehniline taip
- B-kategooria juhiload
- arvuti kasutamise oskus
- ausus, kohusetundlikkus, täpsus
- abivalmidus, kiire õppimisvõime, iseseisvus

KASUKS TULEB:
- tehniline eriharidus
- isikliku sõiduauto kasutamise võimalus
- eelnev tööriistade ja seadmete remondikogemus

Ettevõte pakub

- tootekoolitusi
- tänapäevaseid töötingimusi
- sõbralikku ja tegusat kollektiivi
- kindlat ja perspektiivikat töökohta
- põhipalka + motiveerivat tulemustasu
- tööd tunnustatud ja kvaliteetsete toodetega

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2007
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2007

AS TALLMAC on tööriistade müügiga tegelenud juba 18 aastat - Eesti tingimustes suhteliselt soliidne iga. Kogu tegevusaja jooksul on meie eesmärgiks olnud pakkuda parima kvaliteediga tooteid. Tänasel päeval on meie peamisteks tegevusaladeks tööriistade, ehitus-, tööstusseadmete müük, tagades loomulikult müüdud tehnikale alati ka hoolduse ja remondi. Olles paljude kaubamärkide maaletooja on eesmärgiks tõsta meie klientide konkurentsivõimet, pakkudes uusimaid tasakaalustatud lahendusi nende eesmärkide täitmiseks. Siit ka meie slogan: TALLMAC TAGAB TAHNIKA.
Hetkel on meie meeskond 48 liikmeline, firmal on esinduskauplused Tallinnas, Tartus, Jõhvis ja Pärnus. Meie poolt pakutavaid tooteid on võimalik osta edasimüüjate kaudu üle Eesti. Tallmac tegutseb ka Lätis ja Leedus, kus tütarfirmade vahendusel pakume diiselmootoreid ja generaatoreid ning teostame nende hooldust ja remonti.