Värsked tööpakkumised

Tööriistade ja seadmete müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121015

Tööpakkumise number

121015

Töö kirjeldus

- Tööriistade ja seadmete aktiivne müük
- Heade kliendisuhete loomine ja hoidmine

Nõudmised kandidaadile

- vanust 20+ aastat
- B-kategooria juhiload
- arvuti kasutamise oskus
- eesti ja vene keele oskus
- eelnev müügitöö kogemus
- keskharidus ja tehniline taip
- ausus, kohusetundlikkus, täpsus, aktiivsus
- abivalmidus, kiire õppimisvõime, iseseisvus
- suhtlemisoskus ja võimekus läbirääkimistel

Kasuks tuleb:
- tehniline eriharidus
- inglise keele oskus
- eelnev tööriistade ja seadmete müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

- müügi- ja tootekoolitusi
- sõbralikku ja tegusat kollektiivi
- kindlat ja perspektiivikat töökohta
- põhipalka + motiveerivat tulemustasu
- tööd tunnustatud ja kvaliteetsete toodetega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2007
Kuulutus sisestati:
27. august 2007

AS TALLMAC on tööriistade müügiga tegelenud juba 18 aastat - Eesti tingimustes suhteliselt soliidne iga. Kogu tegevusaja jooksul on meie eesmärgiks olnud pakkuda parima kvaliteediga tooteid. Tänasel päeval on meie peamisteks tegevusaladeks tööriistade, ehitus-, tööstusseadmete müük, tagades loomulikult müüdud tehnikale alati ka hoolduse ja remondi. Olles paljude kaubamärkide maaletooja on eesmärgiks tõsta meie klientide konkurentsivõimet, pakkudes uusimaid tasakaalustatud lahendusi nende eesmärkide täitmiseks. Siit ka meie slogan: TALLMAC TAGAB TEHNIKA.
Hetkel on meie meeskond 48 liikmeline, firmal on esinduskauplused Tallinnas, Tartus, Jõhvis ja Pärnus. Meie poolt pakutavaid tooteid on võimalik osta edasimüüjate kaudu üle Eesti. Tallmac tegutseb ka Lätis ja Leedus, kus tütarfirmade vahendusel pakume diiselmootoreid ja generaatoreid ning teostame nende hooldust ja remonti.