Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674849

Tööriistade ja autokaupade osakonna müüja/vanemmüüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade ja teenuste müük

Kaupade ja hinnasiltide paigutus

Korra ja puhtuse tagamine osakonnas

Pühendumine klientidele, sõbralik ning abivalmis suhtlemis- ja teenindusoskus

Ootused kandidaadile

Soovitavalt vähemalt 1-aastane töökogemus tööriistade osakonna müüjana

Ostjale orienteeritud, positiivne ja vastutulelik suhtumine

Hea eesti keele oskus

Vene keele oskust on eeliseks

Soov õppida ja omandada uusi teadmisi

Ettevõte pakub

Huvitavat ja dünaamilist tööd
Stabiilset palka, sotsiaalseid garantiisid ja ettevõtte poolseid soodustusi
Palgatõusu kvalifikatsiooni tõusmisel ja tööstaaži pikenemisel
Arengu- ja koolitusvõimalusi

Olete oodatud kandideerima!
Lisainfo telefonil:+372 5305 1593

Kandideerige seda veebisaiti kasutades või tulge DEPO kauplusesse(Veskiposti 1, Tallinn) ja täitke kohapeal kandideerimise ankeet.

Tööpakkumise number
#674849

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
3. november 2020

DEPO on 100% Läti kapitalil põhinev ettevõte, kes avab käesoleva aasta suvel Tallinnas oma esimese ehituskaupluse. Kaupluses pakume tööd ca 200 töötajale.

Vaata rohkem