Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67865

Tööpinkide hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööpinkide hooldus ja uute seadmete paigaldamine.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus vastavas valdkonnas
  • Tehniline haridus
  • Arvjuhtimissüsteemide alased teadmised
  • Eesti ja inglise keel kõnes ja kirjas
  • Vene ja soome keel kõnes tuleb kasuks
  • B-kategooria autojuhiluba
  • Arvutioskus (MS Office jne.)
  • Soovi töötada ja areneda meeskonnas
  • Korrektne ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada tuntud ja tunnustatud
rahvusvahelises ettevõttes ja tuntud kaubamärkidega
  • Võimalust panustada kasvava divisjoni kiiresse arengusse
  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
  • Ametialast täiendkoolitust
  • Sõbralikku ja initsiatiivikat kollektiivi
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#67865