https://www.cvkeskus.ee/69373

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69373

Tööpinkide divisjoni direktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööpinkide divisjoni arendamine ja kasumlikkuse tagamine.


Ootused kandidaadile

* töökogemus tööstusseadmete valdkonnas
* tehniline haridus
* müügitöö kogemus
* eesti ja inglise keele oskus
* juhieeldused


Ettevõte pakub

* võimalust töötada hea maine ja tunnustatud kaubamärke esindavas ettevõtes
* kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
* erialast täienduskoolitust
* konkurentsivõimelist töötasu


Tööpakkumise number
#69373
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tööpinkide divisjoni direktor
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!