Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25664

Tööpingitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate detailide valmistamine meil kasutuses olevatele sõidukitele:

  • metallilõikepinkidel jooniste või näidiste järgi detailide valmistamine, detailide taastamine;
  • metallilõikepinkidel pindade, astmete ja soonte töötlemine, keermetamine, toorikute tükeldamine ja mahalõikamine materjalide töötlemisel;
  • remontdetailide valmistamine;
  • detailide ettevalmistamine pinnaskatetega taastamiseks ning taastatud detailide mõõtu töötlemine.

Ootused kandidaadile

  • kesk või kutsekeskharidus;
  • kutsealaga seotud lukksepatööde teostamise oskus;
  • keevitamine (elekter-gaasikeevitaja tunnitus);
  • tundma masinathituses kasutatavaid materjale, nende omadusi ja markeerimist;
  • tundma materjalide töötlemise üldiseid nõudeid.

Ettevõte pakub

  • erialast täiendkoolitust;
  • korralist puhkust 28 kalendripäeva aastas;
  • sõbralikku töökeskkonda.

Lisainfo

  • kasuks tuleb erialane töökogemus.

Tööpakkumise number
#25664

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2004
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2003
Lisainfo palga kohta:
3200 bruto kuus

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem