Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308653

TÖÖOHUTUSE- JA TÖÖKESKKONNASPETSIALIST (lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööohutuse- ja töökeskkonnaspetsialisti ülesanneteks on:

  • töötajate tööohutusealane (sissejuhatav) juhendamine, esmase ja täiendava juhendamise kontrollimine;
  • töötajate suunamine tervisekontrolli;
  • töökeskkonna riskianalüüsi läbiviimine, tegevuskava koostamine ja dokumenteerimine;
  • tööõnnetuste registreerimine ja menetlemine;
  • tööohutusjuhendite väljatöötamine ja uuendamine;
  • töökeskkonnanõukogu koosolekute kokkukutsumine ja selle tegevuse/töö juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt kõrgharidus koos töökeskkonnaalase väljaõppega;
  • erialane töökogemus;
  • väga hea töötervishoiu- ja tööohutuse seaduse ja selle alamääruste/õigusaktide tundmine;
  • teadmised töökeskkonna ja töötervishoiualastest ohuteguritest;
  • ladus suuline ja kirjalik väljendusoskus;
  • dokumentide ja aruannete koostamise oskus;
  • hea arvutikasutamise oskus (teksti- ja tabelitöötlusprogrammid);
  • hea suhtlemis- ja organiseerimisoskus;
  • koostöö- ja algatusvõime;
  • täpsus ja korrektsus;
  • analüüsimisoskus;
  • oskus töötada iseseisvalt;
  • innovaatiline mõtlemine.

Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi;
  • kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid;
  • kindlat sissetulekut (täiskoormusega 835 eurot bruto);
  • enesetäiendusvõimalusi;
  • sportimisvõimalusi.

Lisainfo

Nõutavad dokumendid:
1) kirjalik avaldus (KVÜÕA ülema nimele);
2) motivatsioonikiri;
3) CV;
4) haridust tõendavate dokumentide koopiad;
5) muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Töökoormus ja tööle asumise aeg – kokkuleppel.

Arvestama peab, et valituks osutunud kandidaadil on vajalik leida juunikuus 2–3 päeva (jagatuna mitme päeva peale), et tööülesanded lapsehoolduspuhkusele minevalt töötajalt üle võtta.

Dokumendid esitada kinnises ümbrikus märksõnaga „SPETSIALIST“ aadressile Riia 12, 51013 Tartu või läbi töövahenduskeskkonna hiljemalt 02.06.2013.

Tööpakkumise number
#308653

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 835 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
21. mai 2013

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused (KVÜÕA) on Eesti Vabariigi Kaitseministeeriumi valitsemisalas ja kaitseväe juhataja alluvuses asuv ainus sõjaväeliselt korraldatud riigikaitseline rakenduskõrgkool Eestis. Õppeasutused on sõjandusega seotud teadus- ja arendustegevuse edendajaks Eesti Vabariigis, teostades oma eesmärke koostöös kodu- ja välismaiste partneritega.

Vaata rohkem