Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221317

Töömees

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VÕTAME TÖÖLE TÖÖMEHE

Kõrgetasemeline hotell Norras vajab väga kiiresti osavate kätega nutikat töömeest, kelle ülesanneteks on kõikvõimalike parandustööde tegemine hotellis,
välisterritooriumi eest hoolitsemine, muru niitmine, hekkide lõikus jpm

Tööperiood asap - 18.12.2011

Ootused kandidaadile

Hea inglise keele oskus suhtlustasandi
Oskus teha erinevaid remottöid
Eelnev töökogemus
Iseseisva töö oskus
Hea tervis ja füüsiline vorm
Kehtiv juhiluba

Ettevõte pakub

Väärtuslikku kogemust
Häid töötingimusi
Head palka
Tasuta reisi Norrasse ja töö lõppedes tagasi Eestisse
Tasuta majutust
Tasuta toitlustust
Tasuta Tööõnnetuskindlustust

Lisainfo

Sa töötaksid Norras UNICu töötajana, kuid Norra ettevõtte juhtkonna alluvuses olles kohaliku meeskonna liikmena!

Esimeses voorus võtame ühendust ainult meie tingimustele vastavate kandidaatidega, eitavaid vastuseid me välja ei saada.

Tööpakkumise number
#221317

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 1110 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. märts 2011
Kuulutus sisestati:
7. märts 2011

UNICJOB on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on tööjõu leidmine heatasemelistesse Norra
kuurorthotellidesse erinevatele ametikohtadele.

Vaata rohkem

Töömees