Värsked tööpakkumised

Töölisi asbestilammutustöödele (Soomes)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363596

Tööpakkumise number

363596

Töö kirjeldus

Töökoht on Soomes, Turu linnas. Otsime oma kliendi ettevõttesse asbestilammutustöödele töölisi.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame asbestitööde koolitust, professionaalset töössesuhtumist, kehtiva tööohutuskaardi ja muude tööks vajalike lubade olemasolu. Vajalik ka arstitõend selle kohta, et sobite töötama asbestilammutustöödel. Nõutav oskus töötada lammutustööde tööplatsil, tööohutusnõuete ja tööjuhiste täpne järgmine.
Hea soome keele oskus on vältimatult vajalik.

Töö algab kohe kui sobiv töötaja on leitud. Pakume kindlat ja tähtajatut töölepingut Aputeam OY-ga. Tööandja aitab leida sobiva majutuse.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
28. november 2014

Aputeam OY on töövahendus- ja tööjõurendiettevõte, mis vahendab töötajaid peamiselt tööstus-, ehitus- ja logistikavaldkonna firmadele.