Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33993

Töölised

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame tööle KOMPVEKIVALMISTAJAID, MASINPAKKIJAID, PAKKIJAID, TRANTSPORTTÖÖLISI, ABITÖÖLISI, JÕULUPAKKIDE PAKKIJAID.

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:

  • töökust
  • kohuse- ja vastutustundlikkust
  • õppimisvõimelisust
  • usaldusväärsust
  • pingetaluvust
  • töökogemust, eeliseks on varasem töökogemus toiduainetööstuses

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • meeldivat meeskonda
  • töö tulemusele vastavat tasu

Lisainfo

Konkursist osavõtuks palume saata CV ja sooviavalduse aadressil AS Kalev personaliteenindus, Põrguvälja tee 6, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75301, faksil 6077 725 või e-posti aadressil liina@kalev.ee Lisainfo telefonil 6077 783

Tööpakkumise number
#33993
Töölised