Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208729

TÖÖLINE (VASKSEPP)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Osalemine tootmistöös
  • Vase jootmine, painutamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti- ja inglise keele oskus
  • Soome keele oskus suhtlustasandil
  • Töökogemus vasksepana (vase jootmine, painutamine)
  • Erialane haridus
  • Jooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

  • Mugavad, kaasaegsed töötingimused
  • Sõbralik kollektiiv

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Vene keele oskus
  • Tõstukiga töötamise õigus/luba
  • Autojuhilubade olemasolu

Tööpakkumise number
#208729

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2010

CV-Online kliendiks on firma, mis alustas tegevust 2002 a. Nende põhitegevusalaks on isolatsioonmaterjalide ettevalmistamine elektimootorite mähkijatele. Ettevõttes töötab 19 inimest. Tootmine toimub kaasaegsetes, mugavates tingimustes.

Töö toimub ühes vahetuses ( kell 6:30-15:00)

Töö asukoht: Harjumaa, Jüri

Vaata rohkem