Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39096

Tööline - parklate hooldaja Rakveres

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on seotud Rakvere linna parklate teedehooldusega:
parklate puhastamine ja talvel lumekoristustööd traktoriga (MTZ), vajadusel killustiku paigaldamine jm käsitsitööd.

Lisaks sellele kuulub tööülesannete hulka:

  • prügiauto juhtide asendamine vastavalt vajadusele
  • autojuhtide abistamine prügikonteinerite paigaldamisel
  • sekundaarse tooraine sorteerimine ja pressimine

Ootused kandidaadile

  • traktoristi juhiload
  • C-kategooria autojuhiload
  • masinate tundmine, oskus teha ise pisiremonte kohapeal
  • kohusetundlikkus ja valmisolek täita erinevaid tööülesandeid vastavalt vajadusele

Ettevõte pakub

pidevat tööd

Tööpakkumise number
#39096