https://www.cvkeskus.ee/67610

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67610

Tööline mööbliosakonda

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toodame täispuidust mööblit ja mööblidetaile - kirjutus-ja arvutilauad,kapid,voodid,riiulid,uksed,trepid.


Ootused kandidaadile

Töökogemus mööbli või puidutööstuses.
Kohusetunne


Ettevõte pakub

Heale töötajale vääriline palk.
35 päeva tasustatud puhkust
Võimalust osta soodushinnaga toodangut


Lisainfo

Töö vahetustega
Oodatud on ka naisterahvad ja praktikandid


Tööpakkumise number
#67610
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tööline mööbliosakonda
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!