Värsked tööpakkumised

Tööline aiandisse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148876

Tööpakkumise number

148876

Töö kirjeldus

Pakume tööd töölistele Saku lähedale aiandisse, töö lihtne, töögraafik E-R 8-16.30 või kokkuleppel, võimalik töötada ka 7 päeva nädalas.
Transport on ettevõtte poolt Tallinnast.
Töökeskkond kaasaegne, siseruumides.
Tööjuhendamine ja väljaõpe toimub kohapeal, tegemist lihtsate operatsioonidega (peenrast lillede korjamine, liinile lugemine jne).
Töö on esialgu hooajaline, kuni 31.05 kui välistatud ei ole ka edaspidine tööhõive.

Nõudmised kandidaadile

Nobedad töökäed.

Ettevõte pakub

võimalsut töötada ka osaajaliselt.

Lisainfo

helista 646 0195 või tule läbi meie kontorist Maakri 19/21, Tallinn ja vormista tööleping!

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 35 kuni 50 EEK tunnis