Värsked tööpakkumised

Paigaldaja/objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 626119

Tööpakkumise number

626119

Töö kirjeldus

Metallkonstruktsioonide paigaldaja/objektijuhi tööülesanneteks on:
* Erinevate metallelementide peale laadimine, transport objektidele ja nende paigaldamine vastavalt tööjoonistele.
* Metallkonstruktsioonide alla kuuluvad - talad, fermid, trepipiirdeid, trepid, invateed, rõdupiirded, viljakolud, suitsuahjud jpm.
Töö on mitmekesine ja huvitav.

Nõudmised kandidaadile

* Hea joonistelugemisoskus
* Hea füüsiline vorm
* Tõstukite ja muude elektrikäsimasinate käsitlemisoskus
* Julgus töötada kõrgustes (vahel 1-3 korrus)
* B kategooria juhiluba olemasolu, kasuks tuleb ka C kategooria olemasolu.
* Varasem kogemus ehitusobjektidel
* Vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil
* Võimalus viibida 1-3 päevastel lähetusel Eesti piires ( mitte iga nädal)

Ettevõte pakub

* Aastaringselt tööd.
* Tööriideid ja tööks vajalikke töövahendeid:
* Nooruslikku meeskonda:
* Konkurentivõimelist töötasu:
* Ühisüritusi.

Töökoht asub Tartust 15 km.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019

OÜ Lumina Metall on Tartu lähedal asuv ettevõte, kes valmistab juba ligi 25 aastat erinevaid metallkonstruktsioone.
Peamised tootmisartiklid on fermid, rõdupiirded, trepid/trepipiirded, varikatused ning muud metalldetailid, mida üldehituses vaja läheb. Lisaks pakume nende paigaldust nii Eestis kui välismaal.
Veel valmistame erilahendusega tooteid nt liftisahtid, aiad-väravad, rõdu- ja trepipiirded, suitsuahjud aga ka roostevabast terasest detaile.
Püüame töid tehes olla paindlikud, võttes vastu nii kiirtöid kui ka eriprojekte vastavalt kliendite soovidele ja vajadustele.