Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692666

Töökojameister asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Veoauto- ja masinapargi jooksva- ja kapitaalremondi ning hoolduse korraldamine, planeerimine.

  • Autopargi ettevalmistamise organiseerimine tehnilisteks ülevaatusteks.

  • Remonditööde teostamiseks vajalike varuosade tellimine, transport ja vajadusel paigaldus.

  • Autojuhtide nõustamine ja abistamine tehnilistes küsimustes.

  • Suhtlemine logistikutega autode remonttööde osas, ettepanekute ja graafikute tegemine remondijärjekorra paika panemises; lahenduste leidmine kiiretele jooksvatele remonttöödega seotud küsimustele.

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus veoautode remonttööde valdkonnas

  • teadmised ja kogemus rasketehnika remondis

  • pingetaluvus ja info haldamise oskus

  • hea suhtlemis- ja läbirääkimise oskus

  • vene keele oskus heal tasemel

  • soov kiirelt õppida ja areneda

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust

  • väljaõpet

  • konkurentsivõimaist palka

Tööpakkumise number
#692666