Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798351

Töökoja plekksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehaanilistel painutuspinkidel töötamine.

Ehituslike liistprofiilide ja plekist lisatarvikute valmistamine.

Eriprojektid jooniste alusel.

Tööaeg E-R 08.00-17.00

Ootused kandidaadile

Eelnev kogemus metalli- / plekitöötlusel.

Kohusetundlik.

Motiveeritud

Tehnilise taibuga.

Hea pingetaluvusega.

Õppimisvõimeline.

Ettevõte pakub

Motiveeritud töötasu.

Abistavat meeskonda.

Väljaõpet kohapeal.

Tööriideid.

Töötamist puhtas ja soojas töökojas Tartu linnas.

Arenguvõimalust.

Stabiilset kindlat tööd.

Tööpakkumise number
#798351