Värsked tööpakkumised

Töökoja meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209263

Tööpakkumise number

209263

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine.Sõidukit varuosade ja tarvikute tellimine ,-müük .Alluvate töö organiseerimine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
Eelnevat töökogemust autovaruosade müüjana või töökoja meistrina.
Erialaseid teadmisi sõidukite tehnilise ehituse kohta.
Organiseerimisvõimet.
Kohusetundlikkust ,ausust ja täpsust.

Ettevõte pakub

-Pakume meeldivat töökeskkonda
-Motiveerivat tulemuspalka.
-Täiendkoolituse võimalusi

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. november 2010
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 11500 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
katseajal palk 9500 brutto

OÜ Atlante asutati aastal 2003. Firma põhitegevuseks oli ja on Lääne Euroopast ja Skandinaaviast imporditud sõidukite müük. Aastal 2004 lisandus firma tegevusse mitmeid uusi valdkondi. Alustati sõidukite ja väikebusside renditeenuse pakkumist. Avasime sõidukite remondi ja -hoolduse töökoja, mis kuulub sõidukite kiirteeninduse ketti CARSTOP. Aastal 2005 alustasime uute CPI ja Baotian rollerite ning ATV-d müüki. Aastal 2007 rajasime moodsa kere- ja värvitöökoja. Teeme koostööd paljude juhtivate kindlustusfirmadega: AS If Eesti Kindlustus, Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS, AS Gjensidige Baltic Eesti filaal, AS Swedbank Varakindlustus jpt.

Meie missiooniks on pakkuda kliendile kvaliteetset teenust, mille tagame läbi töötajate pideva koolituse, laia tootevaliku ja meeldiva teenindusega.