Värsked tööpakkumised

Töökoja meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120007

Tööpakkumise number

120007

Töö kirjeldus

Autoremonditöökoja (bussid) personali igapäevase töö korraldamine vastavalt remondigraafikule;
Veeremi tehnilise korrasoleku teostamine ja tehnilise korrashoiu läbiviimise kontroll ja järelevalve; Töötervishoiu ja tööohutuse, tuleohutuse ja ohutusnõuete täitmise tagamine;

Nõudmised kandidaadile

• kesk-eri
• teadmised tehnilisest hooldeprotsessist
• varasem töökogemus
• meeskonnatööoskus
• pingetaluvus
• koostöövalmidus ja hea suhtlemisoskus
• eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

• eneseteostuse võimalust arenevas ettevõttes
• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• pakume brutopalka 100 krooni tunnis

Lisainfo

Töökoht ATKO Grupi tütarettevõttes Harjumaa Liinid AS asukohaga TALLINNAS Mustamäe tee 69

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2007
Kuulutus sisestati:
17. august 2007
Brutopalk:
Alates 60 EEK tunnis

ATKO Grupp on transpordikontsern, mis tegutseb 1999 aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine Eestis, Balti riikides, Skandinaavias ja Venemaal. Grupis töötab ligi 500 inimest ja grupi ettevõtted teenindavad reisijaid üle 200 bussiga.