Värsked tööpakkumised

Töökoja meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 157201

Tööpakkumise number

157201

Töö kirjeldus

• Veoautode ja nende haagiste remondi ja hooldusega tegeleva töökoja töö korraldamine
• Klientide teenindamine, arvete ja remondikalkulatsioonide koostamine, tellimuste vastuvõtmine
• 8 liikmelise remondibrigaadi töö igapäevane juhtimine ja korraldamine
• Tööde kvaliteedi kontroll, mehhaanikute tööaja arvestuse pidamine
• Töökoja varustamine vajalike tööriistadega

Nõudmised kandidaadile

• Kesharidus, töökogemus teeninduse alal vähemalt 3 aastat
• Töötajate juhtimisoskus
• Proaktiivsus
• Kohusetunne, täpsus
• Eesti ja erialase vene keele oskus
• Soov juhtida oma meeskonda
• MS Office (Exel, Word) ja MS Outlooki oskused tavakasutaja tasemel
• Hea suhtlemisoskus ja viisakus
• Valmisolek enesetäiendamiseks
• Autojuhilubade olemasolu (B, C)

Ettevõte pakub

• eneseteostusvõimalust
• kaasaegset töökeskkonda
• täiendkoolitusi
• noort ja sõbralikku kollektiivi
• põhipalk + töötulemustest sõltuvat lisatasu
• ühisüritusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. august 2008
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2008

Oleme veoautode, haagiste varuosade müüja Eestis. Peakontor ja töökoda asuvad Tallinnas.
Meie viimaste aastate edu ja edasise positiivse arengu taga on meie ettevõtte eeskujulik tarneahel ja meie töötajate töökus.

Oma positsiooni säilitamiseks teravas konkurentsis ja oma toodete ja teenuste tuntuse suurendamiseks otsime pidevalt töökaid ja väljaõppinud spetsialiste.

Meil töötades on Teil võimalus ise asju liigutada. Veoautode varuosa müük ja hoolduse turg on olnud nõudlik. Oma töötajatele pakume nii huvitavaid ja karjääri mõttes perspektiivikaid võimalusi.
Sellises läbipaistvas ja hea turupositsiooniga ettevõttes avanevad Teile mitmed arenguvõimalused.