Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151659

Töökoja meister

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

mehaanikatöökoja lukksepa, pingi- ja keevitustööde operatiivne juhtimine,
töökoja tööde teostamise tehnoloogiast, tähtaegadest ja kvaliteedist kinnipidamise jälgimine,
tööks vajaliku tööjõuressursi olemasolu jälgimine, uute tehniliste lahenduste leidmine ja aruandlus, klientide nõustamine, hinnapakkumiste koostamine.

Ootused kandidaadile

mehaanikaalane eriharidus,
hea stressitaluvus ja suhtlemisoskus
eelnev töökogemus, tehniliste jooniste tegemise ja lugemise oskus,
arvuti kasutamise oskus (MS Office, soovitavalt Autocad),
täpsus ja korrektsus ning valmidus meeskonnatööks
vene keele oskus suhtlemistasandil
autojuhiluba

huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, ettevõttepoolseid soodustusi, enesetäiendamise võimalusi.

Töökoht asub Kundas.

Tööpakkumise number
#151659

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2008
Kuulutus sisestati:
13. mai 2008

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 115 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.

Vaata rohkem